10 najseksowniejszych kobiet wszech czasów

Data opublikowania: 8.03.2012,
Komentarze: 0,
Autor: soszka

8 marca to dzień w którym naprawdę dużo mówi się o kobietach. Portal internetowy menshealth.com zrobił listę 100 najseksowniejszych kobiet wszech czasów. Wyboru oczywiście dokonali mężczyźni.

My zaprezentujemy Wam 10 pierwszych pozycji. Zobaczcie i oceńcie gusta panów i kobiety, które znalazły się w pierwszej dziesiątce tej niesamowitej setki.

 

Angelina Jolie

10 miejsce przypadło Angelinie Jolie. Z pewnością zasługuje na miejsce w gronie pierwszej dziesiątki. Aktorka, Ambasador Dobrej Woli UNHCR oraz członkini Rady Stosunków Międzynarodowych. Trzykrotnie wyróżniona Złotym Globem, dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy, nagrodzona Oscarem za drugoplanową rolę kobiecą w filmie „Przerwana lekcja muzyki”. Piękna, wpływowa i odważna kobieta.

 

Jane Fonda, aktorka, producentka, pisarka oraz działaczka polityczna. Dziś ma już 75 lat, zdobywczyni wielu filmowych nagród w tym dwóch najważniejsze dla aktora, Oskar za najlepszą aktorkę pierwszoplanowa za film „Powrót do domu”, oraz „Klute”.

 

Pamela Anderson kanadyjska aktorka i modelka, działaczka na rzecz praw zwierząt. Znana przede wszystkim ze swojego dużego silikonowego biustu i rekordu największej liczby okładek w Playboyu.

 

Bettie Page to amerykańska modelka, słynna w latach 50. Jej nagie zdjęcia w tamtych czasach wywołały burzliwą dyskusję na temat pornografii w amerykańskim sejmie.

 

Ursula Andress – stała się sławna po pierwszym filmie z Jamesem Bondem – Doktor No, a scena, kiedy jako Honey Ryder przy dźwiękach calypso wychodzi z morza w białym bikini, muszlami w rękach i zarzuca blond włosy na plecy, należy do najbardziej znanych w historii kina.

 

Madonna – co tu dużo pisać, najbardziej znana postać medialna na świecie. Kręciła i nadal kręci facetów.

 

Hmm to zastanawiające, czwarte miejsce dla Britney Spears? Chyba chodzi o tą Brit ze zdjęcia wyżej, a nie tą dzisiejszą.

 

Marylin Monroe – bez niej ta setka nie miała by prawa bytu.

 

Raquel Welch Amerykańska aktorka – zajęła drugie miejsce w zestawieniu. Welch ma dziś 71 lat. Na przełomie lat 60. i 70 była symbolem seksu.

 

Jennifer Aniston – ogłoszona najseksowniejszą kobietą wszech czasów. Jak się okazuje szczery uśmiech to największy atut kobiety.
Bycie zabawnym jest sexy. Jej przyziemna osobowość sprawia, że aktorka robi wrażenie osiągalnej. Aniston przez całą swoją karierę pozostała sexy, zabawna i bardzo prawdziwa.

Odwiedzono dla fraz:

  • najseksowniejsze kobiety swiata
  • najseksowniejsze kobiety nago
  • ursula andress nago
  • najseksowniejsze kobiety
  • raquel welch nago
  • Najseksowniejsza kobieta nago

Komentarze