Biorezonans – sposobem na ból

Data opublikowania: 25.07.2014,
Komentarze: Możliwość komentowania Biorezonans – sposobem na ból została wyłączona,
Autor: Joanna Sławek

Metoda bezpieczna dla organizmu i stosowana w przypadkach, gdy tradycyjne leczenie nie dało pozytywnego efektu.

biorezonans4

Ciągły ból w stawach kolanowych i bóle korzonków – to oznaka bóli reumatycznych, które nękają dużo ludzi. Leki przeciwbólowe nie pomogą – warto poszukać niekonwencjonalnej metody. Taką właśnie jest BRT – czyli biorezonans.

Pierwszym elementem terapii jest znalezienie przyczyny zakłóceń w pracy organizmu. U terapeuty zaaplikowane są elektrody (by podłączyć ciało do aparatu testującego). Następnie zostaje wykonane badanie obciążenia organizmu, które trwa pół godziny – metale ciężkie, drobnoustroje, substancje uczulające i inne.

biorezonans1

To substancje, które nie są trawione poprawnie obciążają organizm. Sprzyja to dolegliwościom trawiennym, powodują dolegliwe bóle reumatyczne, bóle głowy, tycie, problemy z zaśnięciem, skórne egzemy oraz często stany depresyjne. Pełne leczenie BRT to kilka seansów.

biorezonans2

BRT wykorzystuje działanie pola elektromagnetycznego, które wytwarzają komórki ciała zdrowe i chore. Maszyna przywraca równowagę w pracy organizmu. Terapia BRT jest bezpieczna i można ją stosować przy innych metodach leczenia.

biorezonans3

Zalecenia lekarza po przebyciu terapii dotyczą ograniczeń w diecie – przede wszystkim unikania pokarmów, na które jesteśmy uczuleni. W tym celu warto zastępować produkty, na przykład zamiast mleka krowiego warto pić kozie, ryżowe, sojowe. Możesz spożywać nabiał, ale w niewielkich ilościach: mały kubek kefiru, jogurtu, twarogu. Najlepiej ograniczyć cukier i słodycze. To one sprzyjają powstawaniu i rozmnażaniu się w jelitach grzybów, przyczyniających się do niestrawności, występowania migren, osłabienia odporności. Nie dopuść do zakażenia pasożytami – myj ręce i warzywa. Zbadaj stężenie witaminy D w organizmie. Witamina ta wpływa na układ kostno-mięśniowy, pracę narządów i stan psychiczny.

Foto: http://biorezonans-warszawa.pl, http://www.odczulanie.pl, http://segritta.pl, http://2.bp.blogspot.com

Komentarze