BlackBerry&Play Warsaw Fashion Weekend

Data opublikowania: 25.10.2011,
Komentarze: 0,
Autor: Kasia

 

Jesienna edycja popularnego wśród fanek mody wydarzenia odbyła się w ubiegły weekend w stolicy. W jednym, klimatycznym miejscu, jakim jest Soho Factory zebrały się rzesze fanów mody, stylistów i projektantów.

Impreza sygnowana była nazwami firm – BlackBerry i Play. W weekend ponad 150 wystawców mogło zaprezentować swoje kreacje. Był to także czas zakupów kolekcji autorskich po znacznie niższych cenach, z kieliszkiem Martini w dłoni, poddania się zabiegom SPA, poznania najnowszych trendów w makijażu takich firm kosmetycznych jak m.in. Estee Lauder.

Jesienna odsłona Warsaw Fashion Weekend zgromadziła liczne sławy, które pojawiały się na wybiegach obok profesjonalnych modelek. Swoje kolekcje zaprezentowali nie tylko polscy, ale także niemieccy projektanci. Jedną z zaproszonych sław był Michalky, a także MOON Berlin. Wśród polskich projektantów uwagę przyciągnęła kolekcja Kariny Królak, Dominiki Syczyńskiej, Patrycji Smirnow czy Sabriny Pilewicz, której torebki podbijają serca gwiazd.

Na kilka dni przed rozpoczęciem Warsaw Fashion Weekend w Centrum Cybernetyki ruszła Fashion Cafe. Po okiem samej Lidii Popiel odbyły się sesje zdjęciowe oraz spotkania ze stylistami i projektantami mody, a także projekcje filmów związanych z modą. Imprezę poprowadziła Joanna Horodyńska. Wśród gwiazd podziwiających pokazy pojawiła się m.in. Kasia Zielińska, Michał Piróg, Marzena Rogalska, Agnieszka Popielewicz, Robert Leszczyński.

 

Komentarze