Cenne rady dla przyszłych Tatusiów

Data opublikowania: 22.01.2013,
Komentarze: Możliwość komentowania Cenne rady dla przyszłych Tatusiów została wyłączona,
Autor: Olaa

 

Wsparcie partnera w czasie ciąży jest dla kobiety bardzo ważne. Od słów ‘będziemy rodzicami’ wasze życie całkowicie się zmieni. Ciąża i macierzyństwo to najpiękniejszy czas dla kobiety jak i dla mężczyzny. Co powinien wiedzieć przyszły tata ? Oto przydatne rady :

 

Bądź wyrozumiały – kobieta w ciąży ma różne humory, w przeciągu chwili może płakać, krzyczeć, a zaraz po tym płakać ze śmiechu. Często nie może nad tym zapanować, dlatego też nie denerwuj się, przytul i pociesz w ciężkich chwilach.

Powtarzaj jej, że jest piękna, najlepsza – ciało kobiety w ciąży zmienia się, twoja partnerka przytyje, będzie się martwić o to, że nie będzie ci się podobać. Wyprowadź ją natychmiast z błędu! Powtarzaj jej wciąż jest najpiękniejsza! Na pewno poprawi jej się humor.

Pożegnaj się z nałogami – dla dobra twojej kobiety i dziecka to dobry moment na zerwaniem z nałogami. Zadbaj o to by nie musieli wdychać dymu papierosowego!

Rozmawiaj z Maluchem – pamiętaj, że wasze Maleństwo rozpoznaje wasze głosy. Uwielbia kiedy do niego mówicie. Staraj się mówić do niego jak najczęściej, sprawiając mu tym radość.

 

To piękny czas dla każdego Tatusia, który nie może się doczekać Maleństwa. Cieszcie się wspólnie i przeżywajcie najradośniej te chwile.

 

Komentarze