Dermacol – najlepiej kryjący podkład

Data opublikowania: 20.12.2012,
Komentarze: Możliwość komentowania Dermacol – najlepiej kryjący podkład została wyłączona,
Autor: patrycja

Zatuszuje każdą krostkę tak, że nie będzie nawet śladu. Dzięki niemu wszystkie przebarwienia na twarzy znikną w mgnieniu oka. Najlepszy podkład i korektor w jednym.

 

Używany przez najlepszych wizażystów i największe gwiazdy. Doskonale kryjący i ogromnie wydajny. Został opracowany na bazie niezwykłej formuły umożliwiającej połączenie korektora z fluidem. Utrzymuje się na twarzy cały dzień i nie wymaga przy tym żadnych poprawek. Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że nie wchłania się w skórę i cały czas pozostaje na twarzy. Co za tym idzie, brudzi ręce, ubrania i dosłownie wszystko to, co ma z nim styczność. Minusem jest też to, że takie plamy ciężko schodzą. Podkład jest tak mocno napigmentowany, że smarując nim całą buzię tworzymy maskę, której żadna kobieta nie lubi ( po rozsmarowaniu na twarzy nie widać nawet pieprzyków ). Aby uniknąć takiego efektu charakteryzatorzy mieszają go ze zwykłym, często rzadkim podkładem, lub najpierw nakładają na twarz zwykły krem- jako bazę. Świetnie pokrywa cienie pod oczami i popękane naczynka. Jest wodoodporny i ma bardzo gęstą konsystencję, dzięki czemu nie spływa przy nakładaniu. Jest hypoalergiczny i nie podrażnia nawet najbardziej wrażliwej cery. Aby twarz wyglądała idealnie, wystarczy jedna kropla podkładu. Tak małą ilością pokryjemy całą twarz! Dlatego opakowanie 30g wystarcza prawie na 2 lata. Dermacol ma ok 10 odcieni, więc każdy może dobrać idealny kolor do swojej cery. Niestety podkład jest bardzo trudno dostępny. Na pewno nie ma go w żadnych drogeriach ani centrach handlowych. Jedynym sposobem nabycia tego cuda jest zamówienie przez internet. Jednak wtedy ciężko dobrać kolor fluidu. Jego największą zaletą jest cena- kosztuje ok 15zł.

 

 

Stosując dermacol nie musisz przejmować się krostkami, trądzikiem lub bliznami. Na specjalne okazje, czy do użytku codziennego- on sprawi, że twarz będzie idealna.

Odwiedzono dla fraz:

  • dermacol
  • podkład teatralny

Komentarze