Dobierz odpowiedni krem i zacznij młodnieć!

Data opublikowania: 11.07.2014,
Komentarze: Możliwość komentowania Dobierz odpowiedni krem i zacznij młodnieć! została wyłączona,
Autor: Joanna Sławek

  Nowe kremy i preparaty o nowych składnikach i nowoczesnej technologii działania i poczuj jak Twoja skóra młodnieje z dnia na dzień.

krem2

To sekret gwiazd – dobrać odpowiedni krem do rodzaju cery. Koniec zazdrości – Ty też możesz to zrobić. Specjalne kremy spowodują to, że Twoja skóra zacznie odzyskiwać dawną kondycję. Proces starzenia się skóry dotyka każdą z nas. Walczą z nim roślinne komórki macierzyste. Oczywiście występują one w naszej skórze, jednak z upływem lat ich żywotność skraca się, więc warto doposażyć skórę w większą ich ilość. Komórki macierzyste są składnikiem kremów liftingujących. Komórki macierzyste to komórki o właściwościach regeneracyjnych – w duecie z innymi składnikami aktywnymi pobudzają odnowę skóry. Przyczyniają się do produkcji przez skórę kolagenu (białko odpowiedzialnego za jędrność skóry).

krem1

Nowoczesne kremy posiadają specjalne nośniki, dzięki którym wnikają w głąb skóry, a wtedy widoczne są spektakularne efekty. Najlepiej wybrać preparaty oparte na nanotechnologii. Wtedy substancje odmładzające, takie jak: antyoksydanty, kwas hialuronowy i peptydy, są zamknięte w miniaturowych nano-nośnikach. To sprawia, że łatwiej dostają się w głąb skóry i ich działanie jest trwalsze. Spróbuj też stosować krem o budowie przypominającej budowę skóry – na bazie ciekłokrystalicznej. Składniki odżywcze są wtedy od razu absorbowane i mają łatwiejszą drogę w głąb skóry.

krem3

Kremy inspirowane medycyną estetyczną potrafią przy regularnym stosowaniu uniknąć zabiegów ze skalpelem. Efekty po zastosowaniu takiego kremu są bardzo podobne do zabiegu mezoterapii. Często preparaty te wzbogacone są o kompleks witamin, dzięki czemu efekty ich stosowania są bardziej widoczne. Preparaty z „mocą lasera” rzeczywiście wykazują podobieństwo w widocznych efektach do laseroterapii. Działają one bardzo precyzyjnie – koncentrują się na naprawieniu uszkodzonych komórek skóry.

Foto: bi.kotek.pl, w-spodnicy.ofeminin.pl, product-images.imshopping.com

Komentarze