Dom – aranżacja jadalni

Data opublikowania: 21.03.2012,
Komentarze: 0,
Autor: soszka

Jadalnia podobnie jak i kuchnia to najważniejsze miejsce w naszym domu/mieszkaniu. W jadalni spędzamy sporą część czasu, spożywając wspólne posiłki z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego decydując się na aranżację, powinniśmy poświęcić trochę więcej czasu na decyzję o jej wystroju i ostatecznym wyglądzie, aby była równocześnie funkcjonalna jak i przyjazna dla nas ja i odwiedzających nas ludzi.

Przedstawiamy Wam dzisiaj dwie skrajnie różne propozycje kolorystyczne wystroju.

Czerń bardzo rzadko wykorzystywana jest w całości do aranżacji wnętrza w jadalni. Często jest tylko dodatkiem, w postaci drobnych dodatków mających zaakcentować i przełamać daną aranżację. W tej stylizacji wiernie i konsekwentnie zastosowano ją na ścianach i dodatkach. Całość ociepla stół w kolorze czekolady, natomiast krzesła, jak widać na zdjęciu wcale nie są „od kompletu”, a mimo wszystko prezentują się rewelacyjnie.

 

Czarna podkładka pod naczynia, talerz z czarnym obrzeżem oraz młynek do przypraw

 

Kieliszek na wino, lampion z drutu, czarna matowa misa

 

Biały kolor jadalni powoduje, że pomieszczenie sprawia wrażenie dużego, jasnego i jednocześnie sterylnie czystego. Decydując się na tak jasną jadalnie, należy pamiętać aby wszechobecnie panującą biel przełamać chociażby jakimś małym akcentem kolorystycznym, aby wnętrze nie sprawiało wrażenia zimnego i surowego.

 

komplet czterech kubków, czysto biały talerz o ciekawym kształcie, młynek do przypraw

 

potrójny świecznik, kieliszki do wina, podkładka pod naczynia

Odwiedzono dla fraz:

  • aranżacja jadalni

Komentarze