Euroeuforia 2012

Data opublikowania: 6.06.2012,
Komentarze: 0,
Autor: Werr


Ósmy czerwca 2012 roku to wielka data w historii polskiego i ukraińskiego sportu. Tłumaczyć jej znaczenia nie muszę, choć dla porządku powinnam napisać, że właśnie tego dnia nastąpi otwarcie Mistrzostw Europy 2012 w piłce nożnej, których gospodarzami są do spółki Polska i sąsiadka “zza miedzy” – Ukraina. Final countdown do dnia rozpoczęcia Euro 2012 rozpocznie się na dobre już za kilkanaście godzin.

Dookoła będzie głośno i biało-czerwono, a ogródki piwne całkiem sporo zarobią na klientach, którzy przyjdą w dużym gronie kibicować piłkarzom, nie tylko naszym. Po każdej wygranej drużyny miasta-gospodarze będą mieć miejską nocną fetę, a mieszkańcy dużo hałasu. A jak wiele z Was, drogie Panie, zaczęło już narzekać na wizję wieczorów z piłką kopaną? Czy Wasz mężczyzna należy do tego rodzaju, który z każdą minutą zaciera coraz bardziej ręce na to, co będzie się działo na polskich i ukraińskich stadionach? A może jest tym rodzynkiem, który za naszymi Orłami i Smudą nie przepada? Zapewne w tej chwili niejedna z Was pozazdrościła tym, których partnerzy równie mocno “psioczą” na całą Euroeuforię.


Jeśli wroga nie można pokonać, trzeba się z nim zaprzyjaźnić 😉 więc może czasem warto się poświęcić i popatrzeć przez półtorej godziny w telewizor (nie licząc przerwy między połowami meczu), ale nacieszyć oko wysportowanym, biegającym po boisku Fabregasem, Pique czy bożyszczem nastolatek, Ronaldo?

Na zakończenie smaczek – co powiecie na Ikera Casillasa, który w trakcie wywiadu pocałował reporterkę Sarę Carbonero? Po zdobyciu złotego medalu ze swoją drużyną podekscytowany wygraną piłkarz nie był w stanie ukryć radości i właśnie tym pocałunkiem wyjawił światu tak skrzętnie skrywaną tajemnicę, że spotyka się z Carbonero. Jak widać, mecz nie zabił romantyzmu – wręcz go spotęgował:)!

 

Źródło: www.fcbarcanews.net, www.mixgol.pl, www.se.pl, www.artexpressac.wrzuta.pl

Komentarze