Freja Beha Erichsen

Data opublikowania: 22.09.2011,
Komentarze: 0,
Autor: Kasia

Długonoga Dunka od lat podbija świat mody. Ujmująca twarz i nienaganna sylwetka to jej główne zalety.

Freja urodziła się 18 września 1987 roku w Rokslide, w Danii. W dzieciństwie jej największym marzeniem była kariera muzyczna. Fascynowała się ciężkim graniem i przyznaje, że planowała karierę gwiazdy rocka. Po pewnym czasie dotarło do niej, że śpiewać nie potrafi. Szczęśliwym trafem została jednak dostrzeżona na ulicy przez osobę wyszukującą modelki wśród tłumu. W ten sposób rozpoczęła się jej międzynarodowa kariera. Od 2005 roku modelka występuje na pokazach czołowych projektantów. Podobno w ciągu pierwszych dwóch lat pracy wzięła udział w 200 pokazach mody!

Freja nie stroni także od kampanii reklamowych sieciówek, o czym świadczy jej współpraca ze szwedzką sieciówką H&M. Modelka występuje na plakatach promujących ubrania m.in. z Anią Rubik.

Modelka jest typem “buntowniczki”. Mimo, iż na wybiegach nosi wysokie obcasy i suknie pełne przepychu, na co dzień zakłada luźne jeansy, podkoszulek i płaskie buty. Ma charakterystyczny styl chodzenia, podobno zdarza się jej nawet przekląć. Ciekawostką jest fakt, że Freja posiada aż 13 tatuaży.

Co sądzicie o wizerunku modelki? Czy typ urody Frei do was przemawia?

 

 

Komentarze