Fruzyra, która zawsze jest na topie

Data opublikowania: 21.12.2012,
Komentarze: Możliwość komentowania Fruzyra, która zawsze jest na topie została wyłączona,
Autor: patrycja

 Jest najprostszym sposobem na to, by zmienić wygląd naszej twarzy. Nadal najmodniejsza jest prosta i ciężka, sięgająca aż za brwi. Grzywka, czyli odświeżenie wyglądu jednym cięciem.

Pasuje niemal każdemu. Świetnie się sprawdza u osób z dużym czołem, bo sprawia, że twarz staje się bardziej proporcjonalna. Podobnie jest w przypadku osób, które mają szczupłą i podłużną buzię. W takim wypadku grzywka po prostu skraca naszą twarz.  Dla pań o trójkątnym kształcie twarzy najlepsza jest grzywka czesana na bok. Klasyczne cięcie „na prosto” i układanie na wybraną stronę. W takim przypadku na twarzy powinno być dość dużo włosów, aby fryzura sprawiała wrażenie ciężkiej i stabilnej.

 

Podobno nie pasuje osobom o okrągłych rysach twarzy, bo jeszcze bardziej ją zmniejsza i pogrubia. Trudno też ułożyć grzywkę przy włosach kręconych lub bardzo rzadkich. Ale od czego są wyjątki.

Fryzura z grzywką dodaje dziewczęcego blasku i uroku. Do tego zawsze jest modna. Może być krótka, średnia lub długa, gęsta lub rzadka, prosta albo czesana na bok. Wybór jest ogromny. Umiejętnie dopasowana eksponuje piękno oczu i sprawia, że tak niewiele trzeba, by odmienić swój wygląd. Krótkie grzywki idealnie pasują do cienkich i rzadkich włosów. Długie natomiast do włosów o dużej objętości. Przed ścięciem najlepiej zasięgnąć porady dobrego fryzjera.

 

Komentarze