Gok Wan w Polsce

Data opublikowania: 8.11.2011,
Komentarze: 0,
Autor: Kasia

W ostatni październikowy weekend do galerii Port Łódź zawitał znany brytyjski stylista Gok Wan. Co robił, czym zafascynowała go Polska?

 

Z wykształcenia jest aktorem a z powołania stylistą. W swoim życiu sam przeszedł niesamowitą metamorfozę. Gdy był nastolatkiem ważył aż 130 kg! Teraz pomaga kobietom w zaakceptowaniu swojego ciała. Pomocne okazują się odpowiednio dopasowane stylizacje lub ich …. brak, co udowodnił w popularnym na całym świecie programie “Jak dobrze wyglądać nago”.

W sobotę Gok obserwował i komentował pokazy mody, a w niedzielę pod okiem stylisty przeprowadzone zostały metamorfozy trzech kobiet: Jolanty, Agaty i Agnieszki. Dzięki ubraniom ze sklepów Portu Łódź zmienił je nie do poznania w taki sposób, że każda z nich czuła się rewelacyjnie ze swoim nowym lookiem.

Mieszkańcom Łodzi stylista dał się poznać jako sympatyczny, uśmiechnięty, naturalny człowiek. Chętnie dzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat aktualnych trendów, przejrzał aktualne kolekcje w łódzkim centrum i wskazał must have tego sezonu, które zostaną oznaczone specjalnymi metkami “GOK WAN poleca”. Chętnie też poruszał temat swojej odmiennej orientacji seksualnej i przyznał się, że bardzo posmakowała mu … polska wódka!

 

Odwiedzono dla fraz:

  • gok wan porady
  • porady goka wana

Komentarze