Kobieca kamizelka

Data opublikowania: 23.07.2014,
Komentarze: Możliwość komentowania Kobieca kamizelka została wyłączona,
Autor: Joanna Sławek

kamizelka

Kamizelka kojarzy nam się z dodatkiem do garnituru męskiego bądź robioną na drutach porozciąganą babciowatą rzeczą. Jednak tak nie jest – dziś modne są kamizelki począwszy od luźnych z futra do tych obcisłych i seksownych.kamizelka1

Gwiazdy stawiają na klasykę – dżinsowa kamizelka o dobrym niecodziennym kroju do czarnych legginsów lub spodni. Na górze biały top i srebrna biżuteria. Dla dopełnienia całości – czarny melonik. Z taką stylizacją można wyjść na salony i pokazać się śmiało publicznie.

kamizelka2

Seksowna i obcisła czarna kamizelka. Zapinana na trzy czarne guziki nie jest ozdobą, a dopełnieniem całości. Czarne kamizelki bardzo dobrze prezentują się na białych koszulkach i topach. To swego rodzaju klasyka gatunku. Do spodni warto dodać pasek w kolorze kamizelki.

kamizelka3

Czarna kamizelka z wymyślnymi guzikami po obu stronach zapięcia. To styl mundurkowy. Plisowana koszula oraz wyciągnięty kołnierzyk dodaje elegancji i szyku. Jednak ten strój nie jest polecany na co dzień.

kamizelka4

Zmyślna beżowa kamizelka z regulacją z tyłu. Do tego kolorowa bluzka, tu żółta. Szyku dodaje wyciągnięty smokingowy kołnierz kamizelki i czerwone obszycia dziurek na guziki. Żyj kolorowo.

kamizelka5

Klasyka gatunku. Pamiętajmy, że kamizelka nie zawsze musi być zapięta. Tu przykład luźniejszej i spokojniejszej jej odmiany – szarej w delikatne pionowe paseczki.

kamizelka6

Rodzaj kamizelki na co dzień. Futrzanej i milutkiej. Dobierz swój kolor i miej wspaniały ocieplacz w chłodniejsze dni. Tu kamizelka pasuje zarówno do koloru włosów modelki jak i do bluzki.

kamizelka7

Dziergana abażurowa kamizelka w jasnym kolorze to dodatek na letnie dni. Bardzo fajnie wygląda do krótkich dżinsowych szortów.

 

Foto: niespodzianka.pl, http://i.snobka.pl, bi.gazeta.pl, http://polki.pl, http://4.bp.blogspot.com

Komentarze