Kocie oczy hitem tej wiosny

Data opublikowania: 1.03.2012,
Komentarze: 2,
Autor: soszka

Dobre wieści dla zwolenniczek makijażu w stylu „kociego oka”. Wiosna 2012 zbliża się wielkimi krokami, a królować w niej będą niesamowicie seksowne kreski na powiece. Eyeliner powraca i to naprawdę w nowoczesnym stylu. Na wybiegach u Armaniego, Betsy Johnson czy Monique Lhuillier przeważały barwne makijaże w kolorach mandarynki, złota czy indygo. Oczywiście projektanci nie wykluczyli z tego kolorowego szeregu klasycznej czerni, która zdecydowanie przodowała na pokazie.

Klasyczna czarna kreska u Betsy Johnosn, okraszona srebrnym cieniem na dolnej powiece.

 

Johnatan Saunders proponuje wydłużone kreski namalowane płynnym eyelinerem. Prostota i perfekcja w jednym, zdecydowanie wymaga pewnej ręki i dużej wprawy.

Makijaż dla tych odważniejszych pań🙂 Robi wrażenie

Matthew Williams proponuje skrzydlatą linię subtelnie wyciągniętą poza obręb powieki. Wersja dla kobiet lubiących naturalny look.

Propozycja od Lhuillier Monique zdecydowanie podkreśla i poszerza spojrzenie, co daje naprawdę rewelacyjny efekt.

Propozycja od Elen Cassis dla posiadaczek dużych oczu. Gruba czarna kreska rozszerzająca się do zewnątrz powieki, całość rozjaśniona złoto-matowym cieniem.

Jeden z wzorów od Armaniego. Gruba szara kreska, opadająca w dół od wewnętrznej strony oka i biegnąca ku górze od strony zewnętrznej.

Mocno wyciągnięte kreski namalowane miękkim eyelinerem, niesamowicie romantyczne i uwodzicielskie.

Odwiedzono dla fraz:

  • kocie oczy makija

Komentarze