Kucyk – najlepsza fryzura na lato!

Data opublikowania: 28.07.2014,
Komentarze: Możliwość komentowania Kucyk – najlepsza fryzura na lato! została wyłączona,
Autor: Wioleta Nowicka

kucyk 2

Latem cenimy wygodę, elegancję i styl. Fryzura powinna być lekka i subtelna. W porze upałów rozpuszczone włosy odpadają, a wtedy robimy kucyk.

 

Kucyk to najwygodniejsza i najprostsza fryzura, którą zrobimy same w kilka minut. Poza tym jest stylowy i dziewczęcy. Sprawdza się w każdej sytuacji, także podczas opalania i pływania, jest niezawodny i praktyczny. Pasuje do każdej okazji, w każdym wieku i niezależnie od naszych włosów. Zawsze można go dodatkowo ozdobić lub fantazyjnie upiąć.

 

Wyróżniamy 3 sposoby na letni kucyk:

 

  • klasyczny wysoki – związany prawie na czubku głowy doskonale podkreśla kształt i rysy twarzy, akcentuje subtelną kobiecą szyję oraz wydłuża ją i wysmukła. Poleca się zwłaszcza długim włosom. Do wysokiego kucyka pasują długie kolczyki. Do tego natapirowana grzywka, która odejmuje lat.

wysoki kucykkucyk3

  • niski kucyk – włosy spięte nisko gumką na środku prezentują się elegancko i stylowo. Możemy je spiąć także na boku, np. na lewym lub na prawym, co sprawia, że wygląda się bardziej kobieco, a stylizację można dopełnić stylową, delikatną biżuterią. Zawsze możemy także, zamiast szerokiej gumki, przewiązać włosy wstążką pod kolor naszego ubrania. Dzięki temu prezentujemy się klasycznie i modnie w kilka minut.

niski kucyk

  • niebanalny kucyk – włosy możemy spiąć luźno lub mocno, z przedziałkiem lub bez, z ozdobnymi spinkami i wsuwkami lub świeżymi kwiatami. Każdy dodatek sprawi, że fryzura stanie się oryginalna i indywidualna. Zawsze możemy połączyć dwie modne fryzury, czyli kucyk i warkocz: z pozoru proste i banalne, ale razem zachwycą.

kucyk niski

foto: www.stylen.pl, wizaz.pl, szafiarenka.pl i dreamwedding.com.pl

Komentarze