Lunch box – co to takiego?

Data opublikowania: 5.09.2013,
Komentarze: Możliwość komentowania Lunch box – co to takiego? została wyłączona,
Autor: annamirgos

Lunch

Zdarza się Wam w pracy/ szkole jeść tzw. śmieciowe jedzenie, albo pomijać posiłki i tłumaczyć to absolutnym brakiem czasu?

Jecie śniadanie, w pośpiechu wychodzicie z domu, idziecie do pracy/szkoły i właśnie… czas mija, przychodzi pora obiadu, a Wy nie macie co zjeść?

Jecie cokolwiek, aby poczuć sytość w żołądku, a po 2-3 godzinach znów jesteście głodni?

 

Czas to zmienić!

 

Zaplanuj i przygotuj swój posiłek. Zapakuj swój lunch box.

 

Lunch box(z ang. pojemnik na lunch), jest to pudełko, w zależności od potrzeb – jedno lub wielokomorowe. Niektóre posiadają specjalne sztućce i pojemniczki na sosy, są też takie specjalnie przystosowane na zupy.

Do takiego lunch box’u możecie spakować wszystko, na co macie ochotę. Owe pojemniki są tak wykonane, że potrawy nie wyciekają, a my nie mamy problemu z ich transportem. Spokojnie można go wrzucić do damskiej torebki, bez obaw, że cała jej zawartość zostanie oblana sosem, czy pobrudzona tym, co akurat będziemy spożywać.

Cytując amerykańskich naukowców, osoby które przynoszą własny lunch do pracy, ważą o ok. 2,5 kg mniej, niż ci, którzy żywią się w restauracjach lub stołówkach.

 

Przekonało Cię to?

Wypróbuj i na początku przynoś swój lunch ok. 2 razy w tygodniu. Przekonasz się, że to uzależnia. Nie wierzysz? Przekonaj się sam. 🙂

Własnoręcznie przygotowane i lekkostrawne potrawy brzmią (i smakują) lepiej, niż coś podane w restauracji, smażone na głębokim oleju, bądź podsmażane kolejny raz z rzędu.

 

Inspiracje znajdziesz w Internecie, jest tam mnóstwo różnych przepisów, w zależności od potrzeb użytkownika. To naprawdę nie potrwa długo, jest doskonałym sposobem na utrzymanie idealnej sylwetki i pomoże na dłużej zachować upragnione zdrowie.

 

foto:femme-fabulous.com

Odwiedzono dla fraz:

  • lunch box

Komentarze