Magdalena Cielecka

Data opublikowania: 3.11.2011,
Komentarze: 0,
Autor: Kasia

Prostota i szlachetność – tak w dwóch słowach można opisać styl jednej z najlepiej ubranych i najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek.

 

Od kilku lat wygrywa plebiscyty organizowane przez czasopisma dla kobiet na najlepiej ubraną Polkę. Znana z pierwszoplanowej roli kobiecej w filmie “Samotność w sieci”aktorka na co dzień wybiera proste zestawienia, będące mieszanką stylu boho i kontrolowanego luzu. Dziewczęca uroda Magdaleny prezentuje się nadzwyczaj dobrze otulona w bezpretensjonalne połączenie białej koszuli, jeansów i balerinek.

Na premierach filmów czy spektakli teatralnych zwykłyśmy oglądać Magdę w klasycznych sukienkach lub eleganckich zestawach w męskim stylu. Dostrzegliśmy, że aktorka klasyczne suknie lubi zastępować … trenczami – o prostym kroju w kształcie litery A, przewiązanymi w talii paskiem.

Wytworności strojom Cieleckiej nadają szlachetne, z reguły gładkie i monochromatyczne materiały i niebanalne dodatki oraz fryzury aktorki. Do tego eleganckie, oryginalne obuwie oraz niebanalna torebka. Te detale przyciągają najwięcej uwagi Czy wytworna kobieta potrzebuje czegoś więcej, by wyglądać dobrze?

 


Odwiedzono dla fraz:

  • MAGDALENA CIELECKA
  • cielecka

Komentarze