Małgorzata Kożuchowska

Data opublikowania: 3.10.2011,
Komentarze: 0,
Autor: Kasia

Aktorka nie bez powodu nazywana jest polską ikoną stylu. Wzoruje się na niej tysiące Polek, ceniąc ją za prostotę i wyrafinowanie w doborze kreacji – zarówno tych przeznaczonych na wielkie uroczystości, jak i na co dzień.

Małgosia wybiera najczęściej proste fasony wzbogacone o niebanalne zdobienia i dodatki. W swoich stylizacjach aktorka stawia na jakość, nie na ilość. Atuty swojej zgrabnej sylwetki podkreśla za pomocą kroju materiału i jego faktury. Zawsze jednak jej stylizacje okraszone są niepowtarzalnymi dodatkami – koralami, butami, torebkami.

Mimo, iż Kożuchowska otwarcie przyznaje się do śledzenia najnowszych trendów, to jednak wybiera z nich tylko te rzeczy, które będą pasować do jej sylwetki. Ubrania Małgosi nie zawsze pochodzą od projektantów. Na wielkie gale zdarza jej się pojawić w stroju, który można zakupić w sieciówce.

Oprócz różnorodnych kreacji znakiem rozpoznawczym aktorki są blond włosy. W 2006 roku aktorka zmieniła radykalnie ich długość. Od tej pory pojawia się w krótkiej , starannie ułożonej fryzurze – raz jest to gładkie uczesanie, innym razem seksowny irokez.

Dla Kobiety sukcesu niekwestionowaną królową kreacji Małgosi jest jej suknia ślubna projektu Macieja Zienia. A dla was, drogie czytelniczki?

 

Odwiedzono dla fraz:

  • kouchowska fryzury
  • malgorzata kozuchowska
  • suknia ślubna kożuchowskiej
  • małgorzata kożuchowska suknia ślubna

Komentarze