Miedź mieć!

Data opublikowania: 28.07.2014,
Komentarze: Możliwość komentowania Miedź mieć! została wyłączona,
Autor: Joanna Sławek

miedz9

Wbrew pozorom ten metal o pięknej barwie, wykorzystywany do produkcji garnków i kabli, jest również materiałem wykorzystywanym do produkcji rzeczy artystycznych – od żyrandoli do biżuterii.

miedz1

Oto przykład zastosowania miedzi do produkcji żyrandola. Nie trzeba już robić żadnych wzorków. Barwa metalu jest na tyle ciekawa, że nie trzeba tak naprawdę jej specjalnie rzeźbić – choć takie żyrandole również są dostępne.

miedz7

To przykład innego miedzianego żyrandola. Jego klosze mają piękny kształt i wyczyszczone – pięknie się błyszczą.

miedz2

Miedziana zawieszka połączona z koralikami. Jest to dla jubilera misterna robota – wyginanie w ten sposób miedzianego drutu nie jest łatwe. Kto by przypuszczał, że miedziany drut może służyć jako biżuteria?

miedz3

Rzeźbione pióra – kolczyki, które zakończone są szarym koralikiem. Piękny dodatek nie tylko na co dzień. Miedź staje się bardzo popularna w dziedzinie biżuteryjnej.

miedz4

Miedź wykorzystywana jest również do produkcji wszelkiego rodzaju imbryków. Jest to piękny dodatek do kuchni zrobionej w starym stylu.

Czytaj także: http://kobietasukcesu.pl/randa-ciemno-mezem/

miedz5

A to przykład bransoletki, która łączy w sobie miedź i inny materiał. Nadaje się do noszenia jako dodatek dla prostych sukienek. Nie jest jednoznaczna, co przyciągnie uwagę znajomych.

miedz10

Prosta bransoletka z miedzi. Bardzo szeroka zwraca uwagę innych i sprawia, że nasza stylizacja stanie się ciekawsza. Doskonale sprawdza się przy klasycznym ubiorze.

miedz6

Ta bransoletka jest prostsza – powstała z miedzianego łańcuszka. Można na niej zawieszać więcej niż jedną zawieszkę.

miedz8

Miedź w połączeniu z plecionką i koralikami tworzy piękne kolczyki. Nie potrzebujesz już zakładać innej biżuterii. Duże i misternie wykonane kolczyki będą uzupełniać naszyjnik i bransoletkę. Czasem tego rodzaju kolczyki, to prawdziwe dzieła sztuki.

Zobacz też: http://kobietasukcesu.pl/bordo-kolor-krolewski/

Foto: http://i.arsneo.pl, http://www.marmon.com.pl, http://i.arsneo.pl, http://www.artysta.pl, http://4.bp.blogspot.com, http://neores.pl, http://imbryki.pl, http://wylegarnia.com, http://zpasjidobizuterii.blox.pl, http://loftbar.pl

Komentarze