Modne płaszcze na jesień 2013

Data opublikowania: 10.09.2013,
Komentarze: Możliwość komentowania Modne płaszcze na jesień 2013 została wyłączona,
Autor: Joanna Sławek

Płaszcz wykonany częściowo z dzianiny, a częściowo ze skóry ekologicznej.

To co będzie Cię wyróżniać na ulicy w trakcie jesiennych spacerów to płaszcz. Zobacz jakie nowe trendy proponuje sieć sklepów Top Secret.

To oryginalny płaszcz wykonany częściowo z dzianiny, a częściowo ze skóry ekologicznej. Kolory są uniwersalne, a zarazem eleganckie. Pasek bardzo dobrze podkreśla talię, a duże guziki dodają wyjątkowości.

Czarny kolor zawsze w modzie!

 

Czarny zawsze w modzie – płaszcz o regularnej długości, który nadaje się na każdą okazję. Model jest dość obcisły i zapinany na jeden guzik. Przy kieszeniach umieszczono delikatne obszycia ze skóry ekologicznej.

  Biały płaszcz, by wyróżniać się z tłumu przechodniów.

Model luźnego, jasnego płaszcza z kieszeniami. Charakterystyczne szwy sprawiają, że płaszczyk staje się wyjątkowy. Elegancki do pracy, ale także na co dzień.

Złote zamki błyskawiczne dodają szyku beżowemu płaszczu.

Beżowy płaszcz o nowoczesnym kroju, którego wyróżniają złote zamki ekspresowe i dość oryginalne kieszenie po bokach. Ponadto płaszcz jest ciepły i doskonale sprawdzi się podczas jesiennej słoty.

 Czarne szwy powodują, że płaszcz nie jest nijaki.

Płaszcz, który wyróżniają ciemne przeszycia na szwach i kołnierz – tak zwana stójka. Kolor to bardzo ładny beż sprawiający, że całość ubioru staje się bardziej elegancka.

Dwukolorowy i odważny płaszcz na jesień 2013.

Dwukolorowy rodzaj płaszcza z dużymi, ozdobnymi guzikami. Jest to dość odważny płaszcz dla kobiet, które lubią skrajności. Oprócz guzików ze złotymi brzegami płaszcz ozdabia podkreślający talię, beżowy pasek. Na ramionach umieszczono pagony. Całość jest wykończona podszewką. Płaszcz ma kieszenie.

Różowy kolor ubarwi jesienne ulice.

Kokieteryjny, rozszerzany, różowy płaszczyk w czarne kropki z okrągłą linią kołnierzyka. Płaszcz wykończony jest podszewką i zapinany na trzy dość duże czarne guziki. Całość kroju jest inspirowana latami sześćdziesiątymi, które są zawsze w modzie inspiracją.

 

foto: http://www.topsecret.pl/

Komentarze