Modne zegarki na rękę

Data opublikowania: 28.07.2014,
Komentarze: Możliwość komentowania Modne zegarki na rękę została wyłączona,
Autor: Joanna Sławek

Wybierz coś dla siebie z kilkunastu tarcz. Dobierz kolor i miej przynajmniej dwa, by dopasować go do stylizacji. Są dostępne zegarki z różnych materiałów: stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych i tym podobnych.

zegarek1

Biały zegarek, pasujący do większości stylizacji. Prostokątna tarcza i srebrny cyferblat. Bransoletka ze skóry. Prosty i szykowny powinien spodobać się wielu paniom.

zegarek2

Biały lecz na bogato – pasek skórzany i wytłaczany, do tego złoty cyferblat i okalające tarczę cekiny. Cyfry są duże, dobrze widoczne. Polecany nastolatkom i kobietom, które lubią błyskotki.

zegarek3

Dziewczęcy, różowy zegarek z wieżą Eiffla. Figlarności dodają im czarne kropki i usta na cyferblacie, który w zasadzie składa się z maleńkich cekinów. Godzina – na oko.

zegarek4

Kolejny cyferblat bez cyfr. Tym razem jednokolorowy wpadający w odcień pasteli. Cyferblat z matowej stali nierdzewnej.

zegarek5

Przykłady kilku kolorowych zegarków z wyraźnymi cyframi na cyferblacie. Te zegarki są w stylu sportowym i wakacyjnym. Bransoletki z tworzywa.

zegarek6

Prostota sama w sobie. Dwa przykłady zegarków – czarny i biały. Bez cyferblatu. Minimalizm w czystej postaci. Nic dodać, nic ująć.

zegarek7

Przeciwieństwo poprzedniego zdjęcia – zegarek pozłacany, z cekinami i dodatkowymi zegarami wewnątrz tarczy. To wersja na bogato.

zegarek8

Elektroniczny różowy zegarek, który nadaje się dla osób o szybkim stylu życia. Wykonany z tworzywa. Ma również inne opcje – jak to elektronika.

zegarek9

Przykład zegarka o dużej i wyraźnej tarczy z dużym cyferblatem. Pasek czerwony ze skóry. Tarcza ze stali nierdzewnej.

zegarek10

Urok tego zegarka – to jego tarcza. Piękna tęczówki na białych lub czarnych minimalistycznych zegarkach. Każdy zwróci uwagę na tą niecodzienną tarczę zegarka na ręce.

zegarek11

Zegarek srebrny o bardzo wymyślnej formie bransolety, która jako wąż wije się wokół nadgarstka. Mały cyferblat jest na głowie węża.

 

Foto: http://www.ekskluzywneprezenty24h.pl, http://s3.pasart.pl, http://img2.myefox.pl, http://szafunia.pl, http://zawszetrendy.pl, http://dolinski.pl, http://www.onezero.pl, http://www.nowinki.net, http://zegarekdamski.pl, http://i.pinger.pl, http://www.fantaste.pl

 

Komentarze