Niegrzeczny chłopiec? Lubię to!

Data opublikowania: 30.08.2013,
Komentarze: Możliwość komentowania Niegrzeczny chłopiec? Lubię to! została wyłączona,
Autor: annamirgos

chlopcy

O czym marzy każda kobieta? Niewątpliwie o wielkiej miłości. Tylko, czy tak jak mówią bajki, każda dziewczynka marzy o księciu na białym koniu, romantycznych kolacjach ze świecami i śniadaniach do łóżka? Podobno nie!

Współczesne kobiety lubią „niegrzecznych chłopców”. Nie są zainteresowane miłym synem sąsiadów, ani ułożonym kolegą z pracy. „Nie warto być miłym, kobiety i tak wybierają drani”.

W dzisiejszych czasach kobiety szukają bad boys’ów, facetów którzy wiedzą czego chcą.

Są nieposłuszni, bezczelni, stanowczy i męscy.

Co nas ciągnie do tego typu facetów? Dlaczego wybieramy właśnie takich?

Oto kilka powodów:

Męskość – lubimy facetów z krwi i kości, przystojnych, z potarganymi włosami, z delikatnym zarostem i papierosem w ustach. Facetów, którzy wiedzą czego chcą. Nie wyglądają jak francuski piesek, nie biegają na solarium. Cóż, trudno się dziwić.

Pewność siebie i nutka tajemniczości- przepadamy za facetami, którzy wiedzą czego chcą i jak to otrzymać. Do tego nie mówią o tym głośno, więc budzą nasze zainteresowanie – chcemy się dowiedzieć co im chodzi po głowie. 🙂

Doświadczenie – na różnych płaszczyznach, również tej erotycznej. Niegrzeczni chłopcy, są też „tyraniami” w sypialni. Wiedzą, jak zdominować kobietę, a nam się to zwyczajnie podoba. „Zły facet”, to facet który przeżył niejedno i z niejedną kobietą, dlatego wie o seksie więcej, niż przeciętniak. Wie jak to wykorzystać i sprawić kobiecie przyjemność.

Kobiety lubią to, co zakazane. Już w dzieciństwie mama mówiła: „ nie baw się z nim”, mając na myśli niegrzecznych chłopców, siedzących z nami w piaskownicy. Może to z tych rozrabiaków wyrośli „nasi” bad boys’i? 🙂

 

foto: www.facebook.com

Komentarze