Odejść? Zostać? Angażować się?

Data opublikowania: 18.07.2014,
Komentarze: Możliwość komentowania Odejść? Zostać? Angażować się? została wyłączona,
Autor: Joanna Sławek

uczucia3

Jak rozpoznać czy to mężczyzna Twojego życia? Czy da się po pewnych cechach stwierdzić, że na 100 % czekałaś właśnie na niego? Odejść?

 

Spotykasz się z chłopakiem od kilku miesięcy i w pewnym momencie dostrzegasz jego wady – spóźnialstwo, nieobecność. Często na tym polu dochodzi do konfliktów i kłótni. Wtedy pojawia się wątpliwość – czy angażować się w związek, czy dać sobie więcej czasu?

Przede wszystkim spróbuj patrzeć na świat realistycznie. Ideałów nie ma – zdawaj sobie z tego sprawę. Twój ukochany ma wady i zalety. Musisz to zaakceptować i on musi zaakceptować to jaką jesteś Ty. Jeśli chcesz spędzić z tym człowiekiem resztę życia zastanów się czy ma on więcej zalet czy wad. Najlepiej by było, gdyby Twój partner było zalet. Jeśli nie spełnia on połowy z Twoich oczekiwań, może warto sobie odpuścić?

uczucia2

Zrób mu testy na wielu polach. Ostrożnie, ale z klasą podejdź do tego, co Twój chłopak mówi, spójrz bardziej na to co lubi, jak się zachowuje. Spróbuj poprosić go o pomoc, w chwili gdy jest bardzo zajęty. To da Ci zauważyć jak partner będzie podchodził do Twoich problemów w przyszłości.

Zobacz też: http://kobietasukcesu.pl/smuc-sie/

Gdy krótko się spotykacie – nie udawaj osoby, która wszystko akceptuje. Mów otwarcie czego nie lubisz i co Ci się nie podoba w waszej relacji. Jeśli partner nie zniesie krytyki, będzie to oznaczało, że nie będzie łatwo się Wam dogadać w przyszłości. Mimo wszystko bądź szczera – to podstawa związku.

uczucia1

Uczucia grają rolę pierwszoplanową?

Zastanów się co tak naprawdę czujesz. Czy za nim tęsknisz? Czy chcesz, by ciągle był przy Tobie? Czy mimo to, że czasem sprawia, że jesteś podirytowana chcesz nadal z nim być? Odpowiedzi na te i inne podstawowe pytania pomogą Ci pomóc podjąć właściwą decyzję. Odejść?

Czytaj także: http://kobietasukcesu.pl/styl-retro-nadal-zyje/

Foto: http://www.bloblo.pl, http://2.bp.blogspot.com, http://twojcien.blog.onet.pl

Komentarze