Plaża będzie Twoja!

Data opublikowania: 15.07.2014,
Komentarze: Możliwość komentowania Plaża będzie Twoja! została wyłączona,
Autor: Joanna Sławek

plaża2Jak wywołać zdumienie swoim ciałem, gdy pojawimy się na plaży? Każda kobieta chce zachwycać swoim ciałem na plaży. Jak tego dokonać? Wykonaj pewne zabiegi przed plażowaniem, by wszyscy krzyknęli „wow”, a panowie się za Tobą oglądali. Plaża będzie Twoja!

Letnia medycyna estetyczna to zabiegi po których nie musimy uważać na promienie UV. Pamiętajmy, by zaplanować depilację na jakiś czas przed wyjazdem na wakacje – używanie depilatora mechanicznego na dopiero co opaloną skórę może wywołać wypryski i zaczerwienienie. A co za tym idzie do końca urlopu chodzić w długich spódnicach i spodniach… Podrażnienia po mechanicznej depilacji wywołują również inne czynniki, to jest piasek, pot i promienie UV.

plaża1

Przy depilacji woskiem zrezygnujmy z opalania się co najmniej dwa dni przed zabiegiem i kilka dni po depilacji.

Nawet gdy przed wyjściem na plażę uregulujemy sobie brwi pamiętajmy, by nałożyć na nie krem z filtrem UV.

plaża4

Najgładszą skórę nóg, okolic bikini oraz pach zapewnia depilacja laserowa, która utrzymuje efekty przez co najmniej rok. Przy tym zabiegu wiązka promieni laserowych działa na włos uszkadzając jego mieszek, co sprawia, że na zawsze mamy z nim spokój. Po tym zabiegu nie wolno się nam opalać tydzień czasu.

plaża3

Poddajmy nasze ciało zabiegom modelującym sylwetkę, by w kostiumie kąpielowym wyglądać doskonale. Zabieg intralipoterapii (wprowadzanie środków chemicznych w tkankę tłuszczową) daje efekty po około trzech tygodniach, a zabieg kriolipoterapii (działanie niską temperaturą) daje widoczne efekty po sześciu tygodniach. Polecana jest dieta, uprawianie sportu, ale także lipoza ultradźwiękowa. Zabieg ten walczy z tłuszczem za pomocą ultradźwięków, a efekty widoczne są po 4-6 zabiegach, przeprowadzanych w odstępach około 10 dni. Te zabiegi odbywają się bez większej ingerencji w skórę i w miarę szybko widoczne są efekty.

Foto: http://www.kobieta.pl/, http://kobietamag.pl, http://i.wp.pl, http://static2.medforum.pl

Komentarze