PLNY LALA

Data opublikowania: 23.10.2013,
Komentarze: Możliwość komentowania PLNY LALA została wyłączona,
Autor: annamirgos

Holahola - nowa marka

        Jesteś kobietą sukcesu? Lubisz niebanalny styl, oryginalność i niepospolitość? Masz swój indywidualny styl, wiesz co będzie modne w nadchodzącym sezonie, z wypiekami na twarzy oglądasz wystawy w centrach handlowych, nie możesz się doczekać wypłaty, żeby wreszcie kupić  sobie coś nowego?  Znasz już odkrycie ostatnich kilku miesięcy? Mamy na myśli oczywiście nic innego, jak PLNY LALA.

       Ostatnimi czasy na ulicach coraz więcej ludzi chodzi w czapkach, bluzach, czy koszulach tej firmy. Nowa moda? Być może. Koszulki „Lubię swoją dupę” zawładnęły kobietami w różnym wieku.

To warszawska marka, która w bardzo krótkim czasie odniosła ogromny sukces.

PLNY LALA, to walka z sieciówkami, coś czego w Polsce jeszcze nie było. Proste, ale oryginalne i mocne teksty na ubraniach przypadły do gustu niezliczonym ilością fanów. Są to ubrania  typowo streetwearowe, dla osób które cenią sobie niezależność i oryginalność stylu.  

Jest uwielbiana przez nasze polskie celebrytki, twarzą najnowszej kampanii jest  Natalia Siwiec. Tę polską markę uwielbiają też Agnieszka Szulim, Marcelina Zawadzka, czy Ada Szulc.

PLNY LALA, to proste kroje, tkaniny o wysokiej jakości i co najciekawsze – chwytliwe i prowokujące teksty. Ubrania tej firmy możecie kupić na stronie www.holahola.pl  lub w butiku na Chmielnej 24.

                Idealne dla wszystkich z Was, które cenią sobie niezależność.

 

foto: www.holahola.pl

Odwiedzono dla fraz:

  • plny lala

Komentarze