Pulchna twarz – problem?

Data opublikowania: 23.09.2013,
Komentarze: Możliwość komentowania Pulchna twarz – problem? została wyłączona,
Autor: annamirgos

Pulchna twarz

Nie jesteś osobą pulchną, nie masz kompleksów związanych ze swoją sylwetką, ale wstydzisz się tego, że Twoja twarz jest pulchna?

Niestety wielu kobietom to przeszkadza. Okrągła, pulchna twarz sprawia, że czują się mniej atrakcyjne. Bardzo możliwe, że jest to sprawa genetyczna. Jednak jest kilka ‘trików’, które pomogą wymodelować Twoją twarz.

  • Odpowiednia dieta! Być może to złe nawyki żywieniowe prowadzą do „otyłości twarzy”? Zmień swoją dietę na zdrowszą. Unikaj przetworzonych produktów, ogranicz spożywanie słodyczy, alkoholi i soli. Pij dużo wody! Może dostarczasz organizmowi za mało płynów, więc magazynuje je właśnie w twarzy?

Duża część kobiet chudnie „od góry”, więc to właśnie twarz powinna schudnąć najszybciej.

  • Ruch! Aktywność fizyczna jest równie ważna, jak odpowiednia dieta. Wybierz coś, co sprawia Ci przyjemność, może to być fitness, bieganie, jazda na rowerze, rolkach, siłownia, a może taniec? Sport ma sprawiać przyjemność, a nie być przykrym obowiązkiem, który po jakimś czasie rzucimy, a wraz z tym wrócą niechciane kilogramy.
  • Odpowiednio dobrany makijaż! Poza odpowiednio dobranym podkładem i pudrem świetnie sprawdzi się bronzer, który nałożony na kości policzkowe sprawi, że twarz będzie wyglądała na szczuplejszą. Możesz też odwrócić uwagę malując zmysłowo usta, albo oczy.
  • Dobra fryzura! Przy najbliższej wizycie w salonie fryzjerskim, poproś o radę fryzjerkę! Pomoże Ci dobrać idealną fryzurę. Może to być bob a la Rihanna, grzywka na bok, wycieniowane kosmyki, albo inna pasująca do Twojej twarzy fryzura.

Nie ma czym się przejmować, pulchniejsza twarz wygląda na bardziej dziewczęcą, młodszą, dzięki czemu wyglądamy na młodsze, niż jest to w rzeczywistości.

foto:http://www.schwarzkopf.pl

Komentarze