Romantyczna nowoczesność

Data opublikowania: 29.07.2014,
Komentarze: Możliwość komentowania Romantyczna nowoczesność została wyłączona,
Autor: Joanna Sławek

Nasze propozycje pomieszczeń w stylu romantycznym, z nutą nowoczesności – by nie wyglądały zbyt staroświecko. Sprawdź jak wygląda romantyczna nowoczesność!

romantyczne1

Duża łazienka, w odcieniu kremowym. Przyciemnienia spowodowane zasłonami i baldachimem powodują półmrok. To właśnie w takim wnętrzu można zapalić świece i wziąć przyjemną kąpiel z płatkami róż. Zdobienia na fotelu i lustrze powodują, że wnętrze staje się ozdobne, ale jednak cały czas skromne, jak na styl romantyczny. Puchaty dywan i ciemne panele dodają nowoczesności.

MJM/01/08

Inny pomysł na łazienkę. Mniejsze pomieszczenie można urządzić w bardziej nowoczesnym, romantycznym stylu. Owalna wanna może stać na środku. Lepiej zrobić łazienkę w jasnych odcieniach, by ją powiększyć optycznie.

romantyczne2

Miejsce na relaks – czyli różowa kozetka z błękitnym zdobionym kocem. Nowoczesny styl romantyczny to błyszcząca tapeta na ścianie, z romantycznym różanym wzorem. To miejsce, gdzie można odpocząć po ciężkim dniu i poczytać ciekawą książkę.

romantyczne3

Styl romantyczny – beżowy. Nowoczesności dodaje fotel z poduchami w cętki. Dywan w stylu tureckim, w odcieniach brązu. Dodatki, na przykład poduszki w odcieniu błękitu lub mięty będą doskonale pasowały do wnętrza tego typu. Zwróćmy uwagę na podnóżek do kanapy. Wnętrze polecane do salonu i pokoju wypoczynkowego.

romantyczne4

W sypialni dominują jasne kolory, a całości dopełnia pościel w różowe kwiaty. Jest to wnętrze, które tak naprawdę zmienia się od koloru pościeli. Polecane dla tych, którzy lubią zmieniać wnętrza. Do pościeli pasują zasłony w oknie. Ściany białe, kominek i szafki nocne również.

romantyczne5

Oto przykład innej, skromniejszej sypialni, w której główne skrzypce grają pasy na ścianie, tu w formie tapety. By nie było za jasno ramy drzwi oraz panele są w odcieniu ciemniejszego brązu. Oczywiście nawiązanie do stylu romantycznego poprzez pościel.

Foto: http://www.kochanewnetrza.pl, http://papilot3.mykmyk.pl, http://3.bp.blogspot.com, http://static.e-mieszkanie.pl, http://insp.hplx.pl, http://cdn22.se.smcloud.net,

 

Komentarze