Sandały na koturnie

Data opublikowania: 28.07.2014,
Komentarze: Możliwość komentowania Sandały na koturnie została wyłączona,
Autor: Joanna Sławek

butykol1

Są klasyczne – czarne i brązowe, a także te kolorowe, ze wstążek, sznurków i słomy. Poznaj urokliwe buty na koturnach, które stały się bardzo popularne w letnie dni.

butyklas3

Klasyczne buty na koturnie z grubymi paskami i srebrną klamrą oraz zakrytą piętą. Będą pasować do większości Twoich stylizacji.

butyklas2Tu bardziej wyraziste – koturna jest czarna, a więc bardziej widoczna. Jednak góra łagodniejsza – lekko brązowe, cienkie paseczki będą wydłużały nogi. Warto zwrócić uwagę na antypoślizgową podeszwę.

butyklas1Brązowe buty na koturnie z lekko wywiniętym do góry przodem – zadziorne i o ciekawym kroju. Nogę trzyma jeden pasek połączony z zakrytą piętą – co zapobiega potknięciom.

butykol2

Wysokie buty na imitującej drewno koturnie z zamszowym barwionym materiałem – tym razem zielonym i różowym. Jest to alternatywa na ciepłe, wakacyjne dni i dopełnienie szaroburej stylizacji!

butykol3

Kolorowe koraliki – czyli niebieskie i żółte buty na koturnie. Trzymają się nogi, choć są na cieniutkim pasku. No ale drogie panie – czego się nie robi, by wyglądać pięknie?

butykol4

Pomarańczowa klasyka – czyli brązowo-pomarańczowe buty bardziej zakryte. Możemy je wykorzystać w bardziej chłodniejsze letnie dni. Bardzo dobrze trzymają się nogi.

butykol5

Jest to but nawiązujący do stylu Ameryki Południowej – malowana koturna dodaje luzu. Obserwujemy powrót do czasów hipisowskich.

butykol6

Całe w kwiatach, wysokie buty wyglądają świetnie do białej lub czarnej sukienki. Żeby nie było sielankowo i zbyt słodko – do butów dodane są złote ćwieki, które nadają im charakter.

butykol8

A to już bardziej zakryty, materiałowy but we wzory z lat 90. Bardzo ładna wykończona pięta.

butykol7

Spróbujmy w lato zaszaleć z kolorami, dopasujmy buty do ulubionych letnich stylizacji. Bądź my modne nie tylko w lato, ale przez cały rok!

 

Foto: http://shushu.pl, http://snobka.article.sds.o2.pl, http://www.wygodnebuty.eu, http://wiosnalato.pl, http://i.snobka.pl, http://kraina-stylu.pl, stylio.pl, http://bi.gazeta.pl, http://imworld.aufeminin.com,

Komentarze