S@motność w sieci

Data opublikowania: 10.09.2013,
Komentarze: Możliwość komentowania S@motność w sieci została wyłączona,
Autor: Joanna Sławek

"S@motność w sieci" - powód do refleksji nad wirtualnym światem i miłością.Książka polskiego autora, która zmienia wirtualność w rzeczywistość. Pełna wzruszeń opowieść Janusza L. Wiśniewskiego o niespełnionej miłości. „S@motność w sieci”.

Dwoje zapracowanych i w gruncie rzeczy samotnych ludzi spędza większość czasu na piciu alkoholu i zajmowaniu się różnymi rzeczami. Byleby tylko nie myśleć o swojej samotności. Jakub – ciągle w drodze, w delegacjach, na spotkaniach wiedzie życie dość młodego profesora i jest zaabsorbowany nauką o DNA – genetyką w stu procentach. Ewa – mężatka, choć jak sama twierdzi nie wie, czy miłość już przeminęła. Spełnia obowiązki żony. Nie ma dzieci. Czuje się osamotniona. Dlatego właśnie napisała na ICQ (komunikator internetowy) do Jakuba. Wtedy zupełnie go nie znała.

Zaczęli ze sobą korespondować również przez e-maile. Na początku był to niewinny flirt. Potem znajomość zaczęła się coraz bardziej rozwijać. Niesamowite rzeczy potrafi z człowiekiem zrobić wirtualny świat. Poprzez rozmowę na czacie i wstukiwanie literek w monitor komputera mogą w psychice zaistnieć uczucia dotychczas nam nieznane… Może to jest miłość?

Opisywanie wyglądu, części ubioru, otoczenia, myśli i uczuć – tak zaczęła się znajomość dla której ani Jakub, ani Ewa nie wymyślili nazwy. Nazwijmy to internetowym romansem nie opierającym się wyłącznie na sferze cielesnej przerodził się w coś niesamowitego i wyjątkowego. Coś, co nie zdarza się na co dzień i jest przepełnione nieznanym dotąd uczuciem.

Czy dojdzie do spotkania poza wirtualnym światem? Czy połączy ich coś jeszcze? O tym możecie przeczytać w książce Janusza L. Wiśniewskiego, pod tytułem „S@motność w sieci”.

foto: http://www.zakupy.tarnow.pl

Komentarze