Suknie ślubne gwiazd

Data opublikowania: 12.09.2013,
Komentarze: Możliwość komentowania Suknie ślubne gwiazd została wyłączona,
Autor: Joanna Sławek

Czym kierować się przy wyborze sukni ślubnej? Czy Twoja wymarzona sukienka będzie pasować do Twojej sylwetki? Czy trafisz na swoją wymarzoną? Proponujemy chwileczkę zastanowić się nad wyborem własnej sukni ślubnej oglądając suknie ślubne gwiazd.

Małgorzata Kożuchowska w kreacji do ślubu.

Małgorzata Kożuchowska jak zwykle zaskoczyła nas ciemnym bukietem kwiatów. Ale niczym poza tym. Miała kremową suknię z trenem oraz długi welon, czego można się było spodziewać po aktorce.

 Katarzyna Cichopek w sukni ślubnej Zienia.

Katarzyna Cichopek wybrała suknię nieco odważniejszą i puszystą. Falbaniasta spódnica z trenem tworzyła wrażenie lekkości, a jednocześnie stanowiła ozdobę kreacji aktorki.

 Agnieszka Popielewicz w bieli.

Agnieszka Popielewicz idąc przed ołtarz zdecydowała się na klasykę. Jest to sukienka biała, a fason jaki Agnieszka założyła potocznie zwie się „hiszpanką” – ze względu na ułożone falbany.

 Ewa Lubert z mężem.

Ewa Lubert to odważna dziewczyna, dlatego też pozwoliła sobie na odważną kreację. Odkrywająca pępek oraz nogi Ewy suknia to kreacja na którą decyduje się małe grono panien młodych.

 Christina Aguilera w swojej sukni ślubnej.

Suknia z wyższej półki – Christina Aguilera na pewno nie zatańczyła pierwszego tańca na weselu w tej sukni. Jest ona bardzo pięknie wykonana, lecz niestety można powiedzieć, że jest wyłącznie wystawowa, ponieważ poruszanie się w niej jest wyraźnie utrudnione – po prostu jest za wąska do tańca.

 Avril Lavigne w swojej sukni ślubnej z bukietem białych róż.

Suknia Avril Lavigne była stosunkowo łagodna w porównaniu do rockowego temperamentu młodej dziewczyny na scenie. Zdecydowała się na klasykę z długim welonem i trenem. Jako kwiaty zdecydowała się na białe róże.

 Ślub Kate Middleton z księciem Williamem.

Najbardziej klasyczną suknię mogliśmy oglądać podczas ślubu księżnej Kate z Williamem. To sukienka, która podbiła serca wielu panienkom i narzeczonym. W końcu tego dnia każda z nas pragnie czuć się i wyglądać najpiękniej.

 

foto: http://bi.gazeta.pl, http://e.lansik.pl, http://i.iplsc.com, http://afterparty.pl, http://www.zaslubiny.pl, http://www.kozaczek.pl.

Odwiedzono dla fraz:

  • suknie gwiazd

Komentarze