Szokujące zabiegi kosmetyczne

Data opublikowania: 23.04.2014,
Komentarze: Możliwość komentowania Szokujące zabiegi kosmetyczne została wyłączona,
Autor: Wioleta Nowicka

Kobieta zrobi wiele, żeby poprawić swoją urodę. Lubi eksperymentować i wprowadzać nowości do pielęgnacji ciała. Nie boi się niekonwencjonalnych zabiegów, jeśli dzięki nim osiągnie wymarzony efekt: boskie ciało!

 

Przedstawiamy 3 nietypowe zabiegi:

 

  • ślimacza droga – śluz ślimaczy jest naturalnym hitem kosmetycznym. Wytwarzany w trakcie pełzania ślimaka po ciele człowieka, wspomaga regenerację skóry. Zawiera alantoinę, kwas glikolowy, mukopolisacharydy, kolagen i elastynę, witaminy: A, E i C oraz naturalne antybiotyki – dzięki czemu ma właściwości pzreciwzmarszczkowe, przeciwzapalne, nawilżające, regenerujące, złuszczające oraz ochronne, łagodzące i wspomagające produkcję elastyny i kolagenu. Według badań pomaga także w leczeniu chorób skóry: trądziku, zaskórników i rozszerzonych porów, hamuje proces starzenia się.

szokujące zabiegi_2

  • rybi pedicure i manicuremałe, złote rybki z rodziny karpiowatych, Garra Rufa, są sprzymierzeńcami gładkiej i delikatnej skóry dłoni i stóp. Najpierw dobrze myjemy ręce i nogi oraz je dezynfekujemy. Potem, siadając w wygodnym fotelu, zanurzamy stopy i dłonie w akwarium z rybkami. Rybki, za pomocą przyssawek, w bezbolesny i bezkrwawy sposób usuwają martwy naskórek i odsłaniają nowy – nienaruszony. Same wyczuwają martwy. Dodatkowo przyjemnie masują i łaskoczą. Efekt to gładka i zrelaksowana skóra, pobudzone krążenie oraz zmniejszone napięcie. Rybka wydziela ditranol – enzym, który ma właściwości przeciwzapalne, łagodzące i wspomagające leczenie chorób skórnych. Rybie zabiegi nie są polecane przy uszkodzeniach ciała, grzybicach stóp i zakażeniach bakteryjnych. „Byłam na zabiegu i rybki rozkosznie łaskoczą, a skóra jest bosko wygładzona!” – pisze Internautka.

szokujące zabiegi_1szokujące zabiegi_1_2

          film: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VHVkxVuiLIw

 

  • wanna z kawiorem – ekskluzywny i luksusowy zabieg, który doskonale pielęgnuje ciało. Kąpiel w czarnym kawiorze wygładza, ujędrnia, nawilża i odmładza. Poza tym to przyjemny masaż dla skóry. Kawior nie zmienia koloru wody i nie wytwarza piany – rewitalizuje i relaksuje.

 szokujące zabiegi_3

 

 

foto i film: kobieta.dziennik.pl, polki.pl i www.e-vive.pl

Komentarze