Jak ukryć duży biust?

Data opublikowania: 31.07.2014,
Komentarze: Możliwość komentowania Jak ukryć duży biust? została wyłączona,
Autor: Joanna Sławek

Poszukaj bluzek, które poprzez swój kolor lub krój będą sprawiać, że Twój biust będzie optycznie mniejszy. Przedstawiamy kilka przydatnych wskazówek. Paski, kwiaty, szczypanki – jest wiele metod, które pozwalają na optyczne złudzenia, które pomogą nam zmniejszyć biust.

bluzkabiust1

Pierwszy trik – zmniejszający optycznie biust i od razu wyszczuplający całą sylwetkę. Chodzi o kwiatowe pionowe wzory po bokach bluzki lub sukienki. Kolorystyka całości może być różna – zarówno tła (bazy) jak i wzoru. Możemy wybrać zarówno stonowane jak i krzykliwe kolory. Pamiętajmy jednak, by nasz dekolt nie był zanadto głęboki, ani płytki. Spróbujmy dopasować coś dla siebie. Bluzka jak na zdjęciu jest koszulowa i nadaje się zarówno na co dzień – do dżinsów, jak i do szykownej czarnej spódnicy, na przykład do pracy.

bluzkabiust2

Dzięki szczypankom zastosowanym w tej białej bluzce biust nie przykuwa uwagi, ponieważ materiał nie przylega i opada raczej luźno. Szczypanki przyciągają wzrok, skupiają spojrzenie dzięki czemu nie zwraca się uwagi na biust. Tu forma klasyczna – czyli biała bluzka, jednak na rynku możemy spotkać takie bluzki nawet w stylu sportowym. Trzeba rozglądać się po galeriach handlowych i tam szukać bluzki o takim kroju – czy to na ramiączkach, czy swetra.

bluzkabiust3

Tu przykład bluzki, która jest krótsza z przodu, a z dołu dłuższa. Najlepiej wybrać jeszcze taką z połyskującego materiału, ponieważ to świetny kamuflaż. Wybierzmy materiał delikatny, wręcz lejący się. To spowoduje, że góra stroju będzie łagodna. Takie bluzki polecane są kobietą o szczupłej sylwetce, ze względu na pokazywanie brzucha.

bluzkabiust4

Czerń i biel sprawdza się również w optycznym pomniejszaniu biustu. Wystarczy wybrać bluzkę o nieregularnych wzorach, czy paskach, które pozwolą nam na sprytne ukrycie krągłości.

Foto: http://kreacjenatopie.pl, http://images.kangoo.pl, http://karen-styl.pl, http://www.balladine.com

 

Komentarze