Zarabiać na pasji

Data opublikowania: 24.07.2014,
Komentarze: Możliwość komentowania Zarabiać na pasji została wyłączona,
Autor: Wioleta Nowicka

pasja

Każdy pragnie pracy, która nie nudzi, nie męczy i zajmuje mało czasu. Wszyscy marzą także, aby każdego dnia robić to, co się kocha i co sprawia ogromną przyjemność. Taka praca to praca z pasją.

 

Dochodowa pasja

 

Nie zawsze można zarabiać na pasji, ponieważ należy spełniać trzy warunki. Po pierwsze, trzeba być świetnym w tym, co się robi. Gdy jest się słabym i tylko weszło się w dany temat, ale bez rozwijania go, nie przyniesie to zysków. Musisz znaleźć się w czołówce najlepszych w branży, by zaistnieć. Jednak przed zastanów się, czy to, co lubisz jest prawdziwą pasja czy chwilowym zainteresowaniem. Łatwo pomylić go z pasją, która pomaga zrobić karierę. Po drugie, musisz jej poświęcić każdy wolny czas i być przy tym konsekwentny. Poświecenie świadczy o tym, że jesteś prawdziwym pasjonatem. Po trzecie, na wybraną pasję musi być zapotrzebowanie, czyli musi być potrzebna ludziom, abyś mógł na niej zarabiać. Musimy się skupić na ludziach, na ich problemach i potrzebach, aby wykorzystać pasję z zyskiem. Jednak najpierw trzeba odnaleźć swoje największe i stałe zainteresowanie.

 

Prawdziwa pasja

 

znaleźć pasję

Aby znaleźć pasję, trzeba dowiedzieć się, w czym jesteś dobry. Jeśli tego nie wiesz, zapytaj przyjaciół, aby pokazali Ci w czym jesteś świetny. Każdy człowiek jest w czymś lepszy od innych, ale może tego nie widzieć. Przyjaciele pomogą dostrzec talenty, które wykorzystasz w pracy zarobkowej. Warto wypisać to, co lubimy robić i w jakiej roli czujemy się najlepiej, co nas ekscytuje i o czym lubimy czytać. Jeśli to, co robimy wywołuje poczucie podniecenia, ekscytacji i spełniania, jest jednocześnie największą pasją.

 

foto: finansowawolnosc.pl i gazetapraca.pl

Komentarze