Zuzanna Bijoch

Data opublikowania: 19.09.2011,
Komentarze: 0,
Autor: Kasia

Ma zaledwie 17 lat, a chodzi po największych wybiegach w Europie. W czym tkwi sekret magnetyzmu Zuzanny Bijoch?

Ta siedemnastoletnia modelka pochodzi z Katowic. Jej kariera rozpoczęła się niepozornie. W 2007 roku wygrała konkurs organizowany przez magazyn Bravo Girl. Szybko została dostrzeżona przez łowców talentów i dołączyła do polskiej agencji modelek D’Vision oraz światowej – Next.

 

Olśniewa magnetycznym spojrzeniem, klasycznymi rysami twarzy, subtelnie wysuniętymi kości policzkowymi. Jej atutem są nienaganne wymiary (przy wzroście 178 cm Zuzanna ma wymiary 82-62-89).

 

Nic dziwnego, że Miuccia Prada wybrała ją na twarz pokazu na jesień 2011 roku, oferując modelce kontrakt na wyłączność. To bardzo ważne wyróżnienie. W sezonie W sezonie jesień/zima 2011/2012 została twarzą  Louis Vouitton i wzięła udział w wielu prestiżowych pokazach takich domów mody jak Valentino, Loewe, Anna Sui. Pojawiła się także na okładkach czasopism związanych z moda takich jak V magazine, Vouge, Love magazine i Dazed&Confused, Elle oraz lookbooku YSL.
Zuza zajęła 50 miejsce w światowym rankingu modelek TOP 50 MODELS, który opublikowany został na stronie www.models.com.

 

Błyskotliwa kariera kolejnej Polki napawa nas optymizmem i radością, że słowiańska uroda zostaje doceniona na światowych wybiegach, a za Zuzannę trzymamy kciuki!

 

Komentarze