Bądź jak Alicia Keys – zmień fryzurę!

Data opublikowania: 5.09.2013,
Komentarze: Możliwość komentowania Bądź jak Alicia Keys – zmień fryzurę! została wyłączona,
Autor: Joanna Sławek

Alicia Keys w swojej nowej fryzurze, przed występem w programie "Good Morning America"

Alicia Keys zmieniła się nie do poznania. Wystarczyło, by ścieła włosy „na chłopaka”. Nowa stylizacja sprawiła, że artystka jest rozpromieniona.

Piosenkarka Alicia Augello Cook, znana pod pseudonimem artystycznym Alicia Keys zaskoczyła swoich fanów w programie „Good Morning America”. Nowa fryzura zaskoczyła niemal wszystkich widzów. Alicia wystąpiła w porannym programie, by promować wydany w 2012 roku album „Girl on Fire”. 

Alicia śpiewa soul i R&B, wydała już sześć albumów. A na rynku muzycznym zadebiutowała w 2001 roku albumem studyjnym Songs In A Minor. Ten sprzedał się w nakładzie ponad 12 mln egzemplarzy. Tak otworzyła się przed nią droga muzycznej kariery.

Jak ściąć włosy na chłopaka, ale jednocześnie bardzo kobieco? To chyba zależy od tego jaka jesteś w środku i czy czujesz się kobieco, gdy masz krótkie włosy. Krótkie włosy nie są oznaką braku kobiecości – wręcz przeciwnie. Dla wielu mężczyzn, jest to oznaka samoakceptacji odwagi i niezależności.

Należy dobrać cięcie do kształtu twarzy. Gdy masz twarz w kształcie serca, powinnaś zdecydować się na nieco dłuższe cieniowanie, by podkreślić rysy twarzy. Twarz trójkątna – potrzebujesz cięcia uwypuklającego kształt brody (dobrze sprawdza się długa grzywka). Twarz owalna – pasują do ciebie włosy każdej długości, nawet te najkrótsze. Duża góra i krótsze boki to propozycja dla osób o okrągłej twarzy. Prostokątne, bądź kwadratowe twarze – uważajcie na krótkie cięcia – może powstać oryginalna fryzura, pamiętajcie jednak o okrągłym wykończeniu fryzury. 

foto: http://aliciakeys.com/

Komentarze