Fryzury na wielkie wyjście

Data opublikowania: 21.07.2014,
Komentarze: Możliwość komentowania Fryzury na wielkie wyjście została wyłączona,
Autor: Joanna Sławek

 

włosy3

Jak zrobić sobie fryzurkę, żeby nie wyjść na zbyt nonszalancką, albo wprost nieuczesaną, gdy idziemy na wielkie przyjęcie lub bal? Oto naszych kilka propozycji. Wybierz coś dla siebie.

włosy2

Podkreślenie naturalności

Najprostsza fryzura do wykonania samemu w domu. Burza loków na głowie. Jest jeden warunek, by ją wykonać – włosy do ramion. Pamiętaj, że loki – czy to delikatne, czy mocno skręcone wyglądają bardzo kobieco oraz dodają uroku. Zakręć lub podkręć włosy – ta fryzura na pewno sprawdzi się przy każdej okazji. By włosy podtapirowane lub zniszczone zyskały połysk należy nałożyć na nie pielęgnacyjne serum. Gdy masz już swoje naturalnie podkręcone włosy najlepiej je umyj i pozostaw aż wyschną. By je ułożyć zaaplikuj żel na suche już włosy i modeluj je według potrzeb. Całość powinna sprawiać wrażenie niesfornych loczków.

włosy1

Rozburzone włosy

By uzyskać efekt rozburzonych włosów należy wygładzić do skroni całość żelem prostującym włosy, a następnie lekko podtapirować resztę grzebykiem. Napuszoną fryzurę utrwal lakierem do włosów kręconych.

włosy5

Lata 20.

włosy4

Gwiazdy często czeszą grzywę w fale.

 

Jak wiemy bardzo popularną dziś fryzurą są fale na grzywce – rodem z lat 20. To propozycja dla Pań, które lubią klasykę i nie przepadają za drastycznymi przemianami. Klasyka zawsze się sprawdza. Należy rozdzielić włosy przedziałkiem, krótsze włosy czesane na bok wymodelować żelem w łagodną falę tuż przy skroni. Reszta należy do Twojej własnej inwencji. Możesz z tyłu związać resztę włosów nisko – pamiętaj, by nie był to płaski koński ogon. By ta fryzura była jeszcze doskonalsza możesz wcześniej pomalować włosy ombre (nawet szamponem koloryzującym), dla zmiany odcieniu włosów.

włosy8 włosy9

Tą prostą fryzurkę jesteś w stanie wykonać, nawet jeśli nie umiesz zrobić warkocza dobieranego. Podwinięte równo włosy wyglądają bardzo zalotnie i stylowo. Można ten patent wykorzystać i podwinąć część włosów lub całość na boku lub niesymetrycznie. By dodać objętości włosom najlepiej wetrzeć w nie piankę. Korzystaj z drucianej opaski (zaczepianej na końcach włosów) zroluj włosy. Koniecznie użyj lakieru, by fryzura była trwała.

włosy6włosy7

Koki widoczne na zdjęciach jesteś w stanie zrobić sobie sama. Wykorzystaj tylko drugie lusterko i podpinaj włosy proste, wykorzystując do tego pastę modelującą. Modne są teraz koki przeplatane. Ponadto możesz zawsze dodać do fryzury spinkę, która przyciągnie uwagę – nawet włosy proste upiększy błyszcząca spinka.

Foto: http://wizaz.pl, http://www.vitalogy.pl, http://www.stylomierz.pl, http://i.iplsc.com, http://www.fryzury-katalog.pl, http://www.studio-mody.com.pl, http://www.slubgorzow.pl, http://wizaz.pl, http://i.iplsc.com,

 

Komentarze