Koronkowa – wieczna moda!

Data opublikowania: 26.08.2014,
Komentarze: Możliwość komentowania Koronkowa – wieczna moda! została wyłączona,
Autor: Wioleta Nowicka

koronka

Koronki i przezroczyste ubrania są zawsze kobiece i seksowne. Są także modne, subtelne i lekkie. Koronka, jako jeden z najpopularniejszych materiałów, jest dobra na wszystko i pojawia się w stylizacjach o każdej porze roku. Przestała już być domeną bielizny.

 koronkowa sukienka

Wieczorowa i ślubna stylizacja, wykończenie bluzki i koronkowe spodnie to tylko niektóre z oryginalnych propozycji. Spódnice i sukienki z koronką powracają i zaskakują intensywnymi barwami i różnymi długościami.

 Elie Tahari pokaz lato 2013

 

koronkowe spodnie

 

koronkowa mini

 

Nietypowe i odważne jest zestawienie romantycznych i lekkich koronek z przezroczystymi ubraniami z tworzyw sztucznych oraz odważnymi wzorami.

 

koronkowa

 

Koronka może być też jednym z materiałów, który tworzy kreację, podkreślającym elegancję i szyk.

 

koronkowa 

Koronki mogą być w różnych kolorach: pomarańczowe, niebieskie, białe i czarne. Projektanci proponują też pastelowe. Koronkowe stroje pasują nie tylko do szpilek, ale możemy je nosić z płaskim obuwiem. Do takiej kreacji nie trzeba wyrazistej biżuterii i dodatków. Koronka sama w sobie stanowi doskonałą ozdobę. Zawsze można dodać subtelną i delikatną biżuterię, np. perłowy naszyjnik i kolczyki.

 

koronkowa kreacja

„Moda na koronki chyba nigdy się nie skończy. Oczywiście ma lepsze i gorsze lata czy nawet dekady, ale wciąż trwa w trendach modowych.” – podsumowuje Internautka.

 

foto: azjatyckistyl.pl, www.groszki.pl, zszywka.pl, stylio.pl, polki.pl i kobieta.wp.pl

Komentarze