Nici, które znikają! Lifting na całym ciele

Data opublikowania: 9.07.2014,
Komentarze: Możliwość komentowania Nici, które znikają! Lifting na całym ciele została wyłączona,
Autor: Joanna Sławek

Nici liftingujące nowej generacji napinają skórę, a potem same się rozpuszczają. To nowa spektakularna metoda odmładzania z wykorzystaniem nici. Efekt utrzymuje się przez kilka lat, a sam zabieg może być stosowany, by poprawić niemal wszystkie części ciała.

Lifting1

Wszczepienie nici, które same się wchłaniają to odżywczy lifting bez blizn. Nici są wykonane z polidioksanonu. Wykonanie zabiegu poprawia strukturę skóry, poprawia jej kształt i rozjaśnia cerę oraz wygładza zmarszczki, zwęża pory. Lekarz przy obdukcji stwierdza czy dana część ciała wymaga wszczepienia większej, czy mniejszej ilości nici. Stosowane są różne zabiegi nićmi – w zależności od ilości i rodzaju nici spotykane są różne ceny liftingu. Ceny nici (w zależności od rodzaju i długości) kosztuje od 120 do nawet 1500 złotych. By porównać ceny należy sprawdzić w klinikach chirurgii plastycznej lub dermatologii.

lifting

Najdroższe nici, to nici Ancorage. Są one rozpuszczalne i na całej swojej długości mają haczyki. Nici te bardzo sprawdzają się przy liftingu twarzy. Wykonuje się wtedy małe nacięcia w okolicy ucha. Powstaje małe „rusztowanie”, które na około pięć lat skutecznie modeluje nam kontur twarzy, z której znikają zmarszczki. Nici rozpuszczalne Ancorage wchłaniają się przez rok – stymulując przez to produkcję elastyny i kolagenu.

Lifting 2

Meso Cogs – włókna polecane przy likwidacji rozstępów, czy obwisłych po ciąży lub redukcji masy ciała piersi i brzucha, a także wewnętrznej strony ud i ramion. Meso Cogs to nici o długości 50 cm, które wchłaniając się stymulują produkcję przez organizm fibroblastów (elastyna, kolagen). Efekt zabiegu nićmi Meso Cogs utrzymuje się przez półtora roku minimum, ponieważ nici te rozpuszczają się przez dziewięć miesięcy.

Zobacz też: http://kobietasukcesu.pl/endermolift-zmeczonej-skory-twarzy/

PDO – zabieg pięknie likwidujący obwisłe kolana, wiotkie ramiona oraz szyję i dekolt! Stosowane są wtedy syntetyczne nici, które są bardzo mocne. Oprócz kolagenu i elastyny, stymulują wytwarzanie kwasu hialuronowego. Jest to krótki zabieg – trwa zazwyczaj około godzinę.

Foto: http://www.dermamed.com.pl, http://www.denisboucq.com, http://www.fuersie.de

Komentarze