Oczy i usta jesienią – 2014

Data opublikowania: 23.09.2014,
Komentarze: Możliwość komentowania Oczy i usta jesienią – 2014 została wyłączona,
Autor: Wioleta Nowicka

makijaż

Każda pora roku wprowadza albo powiela trendy w makijażu. Najbardziej wyraziste i podkreślone są oczy i usta. Nie zabraknie tego także w jesiennym makijażu w tym roku.

 

Kreska i kolor na powiekach

 

Dominacja kreski w rozmiarze XXL to hit jesieni. Gruba i wyrazista oraz cienka ekstremalnie wyciągnięta do góry jest głęboka i tajemnicza. Kreska to niegasnący trend, który co jakiś czas powraca w nowej odsłonie. Możemy ją zrobić przy pomocy kredki, eylinera lub nawet cienia. Kreska może mieć nawet jeden centymetr grubości i być czarna lub w kolorze.

 

makijaż jesienią

Na powiekach pojawia się niebieski w różnych kontrastach i odcieniach: od granatowego, indygo do błękitnego i szafirowego. Niebieski na całych powiekach i w postaci grubej kreski nad i pod powieką lub cienkiej – to najpopularniejsze propozycje. Innym kolorem obecnym w makijażu jest zielony. Zieleń na powiekach połączymy z delikatną czarną kreską nad górną powieką. W jesiennej kosmetyczne nie zabraknie także hipnotyzującego szmaragdowego oraz srebrnego i złotego. Metaliczne cienie nałożymy w kąciku oka. Mocna i intensywna barwa to propozycja dla odważnych i przebojowych kobiet. Modne są również długie, ekstremalnej długości rzęsy. Nie musimy oszczędzać tuszu, a niektóra panie mogą wybrać sztuczne rzęsy, które zagęszczą naturalne i dodadzą objętości. Innowacją jest doklejanie ich w kącikach oczu. Rzęsy możemy także tuszować, a potem potargać – dla szalonych.

 

 

Kobiece usta

 

makijaż jesień

Tej jesieni królują usta w kolorze: wina i nude. Usta w kolorze nude są idealne do dziennego makijażu. Pasują kobietom, które cenią naturalność i rezygnują z wyrazistej i ostrej czerwieni. Jednak przy naturalnych eksponujmy oczy. A bordowe albo czerwone dodają całej jesiennej stylizacji elegancji, szyku i kobiecości.

 

foto: kobieta.wp.pl, www.glamki.pl i www.snobka.pl

Komentarze