Pepitka znów modna!

Data opublikowania: 21.07.2014,
Komentarze: Możliwość komentowania Pepitka znów modna! została wyłączona,
Autor: Joanna Sławek

pepitka

Zapomniana pepitka wraca do łask. Teraz modne są zarówno ubrania jak i dodatki w ten dwukolorowy wzorek.

pepitka 6

Gwiazdy nigdy nie rezygnowały z pokazywania się publicznie w sukienkach i garsonkach w pepitkę. Dotyczy to zarówno koloru biało-czarnego, jak i czerwono-czarnego. Z czego to wynika? Z klasyki i odwagi, a także porad stylistów. Zresztą słusznych.

pepitka4

Płaszcz w pepitkę na pokazie mody

 

Wystarczy zwykły płaszczyk w pepitkę kupić na tegoroczną jesień, a będzie on nam służył przez następne sezony. Pepitka stała się klasyką – a moda na klasykę panuje wszędzie i trwa przez cały czas. Do płaszczyka można dobrać dodatki w różnych kolorach, jednak chyba najlepiej wygląda czarny bądź biały. Tu zastosowana została szara czapka.

pepitka5

Dobierz fason do swojej figury

Spódnice w pepitkę mogą nam pomóc wymodelować sylwetkę. Pierwsza – wyszczupla, polecana dla kobiet o szerokich biodrach, Druga jest uniwersalną wersją spódnicy w pepitkę, a trzecia modeluje biodra i wspaniale prezentuje się na sylwetce u kobiet bez podkreślonych bioder.

pepitka3

Typ prostej sukienki w pepitkę – można ją łączyć z różnymi dodatkami, dzięki czemu staje się ona uniwersalna. Doskonale pasuje do niej kolorowa (tu niebieska) kopertówka z cieniutkim łańcuszkiem.

pepitka7

Bardzo modnym, ale nie tak częstym połączeniem okazuje się czarno-czerwona pepitka. Tu jest ona duża. Kurtka jest uszyta w sposób, który podkreśla talię. To propozycja doskonała na słoneczne, jesienne dni.

pepitka1

Na rynku dostępnych jest bardzo dużo dodatków w pepitkę, począwszy od rękawiczek, przez bransoletki, czapki do broszek. Warto mieć kilka takich dodatków, by być modnym.

pepitka2

Dziś pepitka to hit również w wyposażeniu wnętrz. Oto przykład poduszek na kanapę w kolorze pepitki. Szukajmy dodatków do domu w pepitkę, by zmienić coś we wnętrzu, a zarazem uczynić je szykownym i modnym.

 

http://imworld.aufeminin.com, http://czasnawnetrze.pl, http://www.moda.net.pl, http://lightday.pl, http://imworld.aufeminin.com, http://imworld.aufeminin.com, http://fleszstyle.pl, http://img.szafa.pl

Komentarze