Powiedz „KOCHAM CIĘ”

Data opublikowania: 23.08.2014,
Komentarze: Możliwość komentowania Powiedz „KOCHAM CIĘ” została wyłączona,
Autor: Wioleta Nowicka

kocham cię

Uczucia są ważne dla obu płci, ale kobiety są bardziej emocjonalne i żądają od partnera, by mówił im codziennie „KOCHAM CIĘ” na milion sposobów. Proponujemy 3 metody na oryginalne wyznanie miłosne.

 

MIŁOSNY TATUAŻ

 

Która kobieta nie chciałaby, by jej partner wytuatuował sobie jej imię. To wieczne wyznanie będzie przypominać jemu o niej. Jednak to ryzykowne i odważne, bo może boleć i z czasem przestać się podobać. Możecie sobie także zrobić tatuaż jednorazowy albo obdarować siebie łańcuszkiem lub bransoletką z własnym imieniem. Zawsze można też podarować sobie inne imienne drobiazgi, np. długopis i kubek. Za każdym razem, kiedy będziecie z nich korzystać pomyślicie o sobie.

 

tatuaż

SŁODKA NIESPODZIANKA

 

Każdy lubi być miło zaskakiwany, a zwłaszcza przez ukochaną osobę. Kobiety lubią, jak ich partnerzy robią im niespodzianki, bo dzięki temu czują się zauważane. Nikt nie chce czuć się samotny i odrzucony. Poza tym z czasem do związku wkrada się rutyna, która potrafi zmienić relację – staje się obojętna i monotonna, a przecież każdy marzy o tym, żeby pokonać nudę w związku – każdy powinien być niekończącą się przygodą tylko we dwoje. By niespodzianka była udana, warto wiedzieć, na co czeka druga osoba. Warto delikatnie i dyskretnie zapytać ją lub bliskie osoby, co by sprawiło największą przyjemność. Niespodzianka ożywia związek.

 

niespodzianka

MIŁOSNA UKŁADANKA

 

Słodki wiersz, rebus i układanka z wyznaniem miłości to rewelacyjny sposób na powiedzenie sobie, jak bardzo wam na sobie zależy. Możemy także ze sobą korespondować i wysłać list, w którym opiszemy, co czujemy i jak bardzo doceniamy wszystko, co druga osoba dla nas robi codziennie.

 

miłość

 

foto: www.glamki.pl, poradniaonline.wordpress.com, www.deon.pl i polki.pl

Komentarze