Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę; Nie tracę zmysłów, kiedy cię zobaczę; Jednakże, gdy cię długo nie oglądam, Czegoś mi braknie, kogoś widzieć żądam, I tęskniąc sobie zadaję pytanie: Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? (Adam Mickiewicz, Niepewność) ...
czytaj więcej
Archiwa tagu: przyjaźń damsko-męska
23
wrz
2013
Przyjaźń damsko-męska?
Autor:
annamirgos,
Komentarze:
Możliwość komentowania Przyjaźń damsko-męska? została wyłączona
Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę; Nie tracę zmysłów, kiedy cię zobaczę; Jednakże, gdy cię długo nie oglądam, Czegoś mi braknie, kogoś widzieć żądam, I tęskniąc sobie zadaję pytanie: Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? (Adam Mickiewicz, Niepewność) ...
czytaj więcej




