Autor: annamirgos,
Komentarze: Możliwość komentowania Przyjaźń damsko-męska? została wyłączona
Przyjaźń damsko-męska? Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę; Nie tracę zmysłów, kiedy cię zobaczę; Jednakże, gdy cię długo nie oglądam, Czegoś mi braknie, kogoś widzieć żądam, I tęskniąc sobie zadaję pytanie: Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? (Adam Mickiewicz, Niepewność) ... czytaj więcej