2
wrz
2011

Proszę o uśmiech

Autor: soszka,
Komentarze: 0
Proszę o uśmiech Piękny, biały uśmiech to pragnienie każdej z nas. Uśmiech jest naprawdę ważny i coraz częściej przesądza nie tylko o urodzie, ale również o życiowych szansach. Dzisiaj każdy dobry gabinet stomatologiczny posiada w swojej ofercie gamę zabiegów higieniczno-profilaktycznych (wybielanie,... czytaj więcej